Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj Zacu, je pravda, že každá třetí Americká holka má na zdi tvůj plakát? Ahoj. Už jsem o něčem takovém slyšel, ale upřímně moc tomu nevěřím, přijde mi to trošku nadnesený. I když přiznávám, že mi to jako klukovi lichotí.

Je to velká zodpovědnost být vzorem Americké mládeže? Nenapadlo tě to někdy zneužít? Víš jak to myslím…Můžes mít snad každou holku Ne to mě opravdu nenapadlo:), jsem hodnej kluk. Samozřejmě cítím nějakou zodpovědnost za to, že ke mě někteří vzhlíží,ale vim, že stačí šlápnout jednou vedle a vše se může obrátit proti mě. Naštěstí mám skvělé fanoušky a to mi celkově hodně pomáhá.

Mimo High School Musical, také účinkuješ ve snímku Hairspray. Jaký je vlastně tvůj oblíbený muzikál? Určitě „Zpívání v dešti“, protože Gene Kelly je opravdový umělec a má obrovské charisma. Dá se říct, že je to pro mě takový vzor.

Jaký byl tvůj oblíbený předmět ve škole? Angličtina, ta mi šla asi nejvíc, naopak průser byl Matematika, ta mi fakt nešla.

Jak dlouho ti ráno trvá nagelovat si vlasy? Přiblizně 30 sekund – moc to neřešim, necham to jak to je :-). Když mam nějaké oficiální focení nebo tak něco, je to trošku horší, ale naštěstí pro tyhle případy mam vlastní vizážisty.

Říká se, že nechceš natáčet třetí díl High School Musical a přicházíš tím o milióny dolarů, je to pravda? Ne to opravdu není pravda! Nevim, kde se tahle fáma vzala. Naopak jsem stoprocentně pro další pokračování. Pro mě neexistuje lepší zábava než spolupracovat na tomhle filmu. Miluju to!

Působíš hodně rozumně a vyrovnaně. Jak to děláš? Jaktože ti sláva nepomotala hlavu jako například Lindsay Lohan? To nevím. Podle mě je to o tom zůstat nohama na zemi. A soustředit se na to co děláš a užívat si to. Určitě za to taky můžou mí skvělí kamarádi, mam v nich maximální podporu. Radší trávím čas s nimi, než někde na diskotéce nebo v klubu.

Mnoho lidí spekuluje o tvé sexuální orientaci. Jsi na kluky? Tohle ignoruju, samozřejmě, že ne. Nikomu neberu jeho názor, ale tohle je směšný.